NszPoland (EDYCJA swiateczna)
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
kamil214
Admin
Liczba postów : 7
Join date : 08/11/2017
Age : 21
Skąd : Belgium
https://nszpoland.forumpl.net

[WZOR] Rekrutacja ► Moderatora Forum Empty [WZOR] Rekrutacja ► Moderatora Forum

Czw 9 Lis - 19:02
1. Ile masz lat?:

2. Opisz swoje doświadczenie na posadzie:

3. Napisz kilka słów o sobie:

4. Posiadasz sprawny mikrofon oraz komunikator TeamSpeak3?:

5. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na pracę przy forum/TS3?:  (12h tyg)

6. Akceptujesz wszystkie warunki i obowiązki dotyczące twojej posady na serwerze?:
avatar
DJkosiarz
Liczba postów : 4
Join date : 08/11/2017
Skąd : Poland

[WZOR] Rekrutacja ► Moderatora Forum Empty [ODRZUCONE] rekrutacja na moda

Pią 10 Lis - 17:15
1. Ile masz lat?:  13

2. Opisz swoje doświadczenie na posadzie: mialem serwer z kolega z forum, bylem wlascicielem tam mialem dostep do ACP calej konsoli, ogarniam temat, podstawowe rzeczy umiem, edytowac watki, przypinac watki, zamykac, itp.

3. Napisz kilka słów o sobie: Jestem Oliwier mam 13 lat, interesuje sie koszykówka oraz freestyle, pilka nozna <3 Latwy w obsłudze jest ts'3 i chcialbym zostac tutaj Technikiem 2raz, mysle ze spisywalem sie dobrzeNienawidze czekolady, jezeli bys chcial wiedziec drogi czytający.

5. Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na pracę przy forum/TS3?: 12h Tyg. Mysle ze tak, ale nie obiecuje.

4. Posiadasz sprawny mikrofon oraz komunikator TeamSpeak3?:Tak

6. Akceptujesz wszystkie warunki i obowiązki dotyczące twojej posady na serwerze?:Tak



! Kopjuj - Wklej -> "1. ile masz lat :13 | 3. jestem oliwier i mam 12 lat"


Ostatnio zmieniony przez DJkosiarz dnia Pią 10 Lis - 17:40, w całości zmieniany 4 razy (Reason for editing : kopjuj wklej ;) sprobuj za 24h)
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach